Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Ultra lehký a kompaktní, prodyšný a vodoodpudivý, upínací 2cestný zip s tepelnou páskou, ručně šité přesné švy tak přesně těmito vlastnostmi vyniká tento spací pytel od značky MOUNTREX.

Spací pytel je vyplněn extra měkkým vláknem, kapuce má stahovací šňůrku a konec zipu je zabezpečen suchým zipem, který ho udrží na svém místě.

Má vysoce kvalitní materiál z nylonu 380T je nejen vodoodpudivý, ale také prodyšný. Díky tomu je noční pocení minulostí.

Chtěli byste spát se svým partnerem/partnerkou ve spacáku společně? Žádný problém, tento spací pytel lze připojit s druhým a tím získáte spoustu místa pro sebe i partnera/partnerku.

Velkou výhodou spacího pytle je ta, že je velice malý a lehký takže je ideálním společníkem na cesty na kole, trakking, turistiku atd.

Komfortní teplota: +15°C / +25°C

Rozměry složeného pytle: 25 x 15 cm

Rozměry rozloženého pytle: 205 x 80 x 50 cm

Výplň: 100g / m2

Hmotnost: 750 gramů

Balíček obsahuje jeden spací pytel.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost