Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Spací pytel je robustní, odolný proti roztržení a ideální pro extrémně vlhké a chladné počasí. Díky vysoce kvalitním materiálům lze spací pytel po použití velmi rychle vysušit. 

Prodyšná vnitřní podšívka také zabraňuje šíření hub, plísní a bakterií v kombinaci s vysoce kvalitní náplní 300g/m2 je spacák ideální pro komfortní teplotní rozsah od +10°C do 0°C

Kapuce spacáku je stahovatelná šňůrkou a konec zapínání je chráněn suchým zipem, ten je velice pevný a proto se udrží tam kde má a nerozepíná se.

Chtěli byste spát se svým partnerem/partnerkou ve spacáku společně? Žádný problém, tento spací pytel lze připojit s druhým a tím získáte spoustu místa pro sebe i partnera/partnerku.

Spacák je ideální pro vnitřní i venkovní aktivity, jako je kempování, festivaly, turistika, výlety na kole, rybaření atd.

Komfortní teplota: 0°C / +10°C

Hmotnost: 1500 gramů

Velikost rozloženého spacáku: 205 x 80 x 50 cm

Velikost složeného spacáku: 36 x 20 cm

Balíček obsahuje jeden spací pytel.

 

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost