Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Nastavitelná kapacita: Roll-down uzavírací systém pro komprimaci 3l pro každodenní použití, dá se rozšířit na 10l pro vícedenní výlety.

Vodotěsnost: vnější část brašny je vyroben z ripstop nylonové tkaniny, vnitřní část má dvouvrstvou TPU nylonovou vodotěsnou látku v kombinaci se vším brašna udrží veškeré vaše věci v suchu a bezpečí.

Snadná instalace i demontáž: k instalaci nebo demontáži nejsou zapotřebí žádné nástroje, brašna má 5,1 cm široký popruh na suchý zip, který zajišťuje rychlou a stabilní montáž pod sedlo.

Noční bezpečnost: brašna má reflexní pásky pro lepší viditelnost a připevňovací body na světlo.

Elastické lano: lano na venkovní části brašny slouží k upevnění věcí, kterým nevadí že budou venku, jako například, pláštěnka, flaška s vodou atd.

Výrobce: Lixada

Velikost: 40 x 11,5 x 14,5 cm

Hmotnost: 480 gramů

Balíček obsahuje jednu brašnu pod sedlo.

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost