Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Velká kapacita: 40 x 6 x 12,5 cm a objem cca 3 litry. Nabízí místo pro nářadí, klíče, mini pumpičku, peněženku, telefon nebo brýle.

Vodotěsná: kvalitní vnější materiál z nylonové tkaniny a vnitřní materiál TPU s bezešvým zpracováním nabízí komplexní ochranu pro Vaše cyklistické příslušenství. Jedinečné vodotěsné zipy na obou straných udrží vaše věci v suchu.

Stabilní konstrukce a pohodlnost: díky nastavitelným suchým zipům můžete tašku bezpečně připevnit mezi horní a sedací trubku. Oboustranný design s dvojitou kapsou nabízí větší pohodlí při nošení věcí během jízdy.

Malý design: Šířka 6 mm vám nebude překážet a za jízdy rozhodně nebude nijak zavazet, díky reflexním prvkům navíc v noci budete krásné vidět.

Snadná instalace: S 5 suchými zipy a 11 montážními otvory můžete tašku na kole rychle připevnit a sundat bez jakéhokoliv nářadí.

Značka: RockBros

Hmotnost: cca 190 gramů

Materiál: nylon 

Rozměry: cca 40 x 6 x 12,5 cm

Balíček obsahuje jednu brašnu na horní rám kola.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost