Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Zcela vodotěsný: materiál se skládá z polyesterového polyurethanu 600D, který je vodotěsný a má dlouhou životnost. Používá bezešvou technologii upínání a svinovací design.

Trojrozměrné modelování: optimalizovaná trojrozměrná modeláž, optimalizovaný povrch a jednoduchá verze je integrovaná do kola. Vnitřek je potáhnutý 1mm PET fólií, která je silná a nedeformuje se, zatímco obsah sáčku je chráněn před nárazy.

Úložný prostor s plným otvorem a velkou kapacitou: najde se zde místo pro mobilní telefon, vybavení na kolo, brýle, rukavice, nástroje na opravu atd. do velikost 17,5 cm.

K instalaci brašny na zadní stranu pod sedlo není nutné žádné nařádí, vše perfektně drží velice kvalitní suché zipy. 

Díky reflexnímu pásku na zadní straně brašny budete lépe vidět za tmy, také se za ní dá pověsit zpětné světlo pro lepší viditelnost.

Kapacita: 1,2l

Rozměry brašny: 20 x 8 x 10 cm

Hmotnost:  220 gramů

Materiál: TPU polyester

Balíček obsahuje jednu brašnu pod sedlo.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost